OCHRONA 360°

☀️☀️Seria Doctor Babor Protect Cellular to szerokie spektrum działania, maksymalna ochrona przed wszelkiego rodzaju promieniowaniem świetlnym, smogiem miejskim, przedwczesnym starzeniem, a także po zabiegach z kwasami owocowymi i z zastosowaniem aparatury. 👇
Seria składa się z:
📍Ochronnego balsamu do twarzy z wysokim faktorem SPF 50 do każdej skóry, również wrażliwej. Kompleksowa ochrona przed promieniowaniem UV i starzeniem powodowanym zanieczyszczeniem środowiska.
📍Ochronnego lotionu do twarzy z faktorem SPF 30. Lekka formuła i matujący efekt. Przyjemna dla skóry pielęgnacja bez uczucia lepkości.
📍Ochronnego lotionu do ciała z faktorem SPF 30. Przyjemna dla skóry pielęgnacja bez białych smug na skórze. Intensywne nawilżenie i ochrona przed podrażnieniami.
📍Lotionu po opalaniu, do twarzy i ciała. Intensywnie koi i delikatnie chłodzi skórę. Nie zawiera substancji zapachowych ani sztucznych barwników. Skwalan i pantenol intensywnie nawilżają skórę. Wyciąg z korzenia cykorii stymuluje funkcje receptorów witaminy D oraz wspiera regenerację skóry wzmacniając w ten sposób jej naturalną barierę ochronną.
☀️