Zabiegi Dermia Solution

Dermia Solution to kompleksowy system opieki nad problematyczną skórą składający się z zabiegów przeprowadzanych na aparatach przez profesjonalistów oraz z odpowiednio skonfigurowanej pielęgnacji domowej. Główne problemy z jakimi borykają się nasi klienci to skóra tłusta, naczyniowa, delikatna, trądzikowa, starzejąca się lub z przebarwieniami. Metoda Dermia Solution polega na pracy trzema sterylnymi głowicami, które są konfigurowane w zależności od występującego problemu oraz suplementacji substancji aktywnych aż do skóry właściwej.

POLIABRAZJA
Głowica do Poliabrazji pozwala wykonywać najważniejszą część opieki nad skórą klienta, czyli skuteczne oczyszczanie z martwych komórek naskórka w niezwykle delikatny i nieinwazyjny sposób. Zabieg nie ma przeciwwskazań, a nawet jest możliwość pracy na skórze trądzikowej, naczyniowej i bardzo wrażliwej. Sterylny, rotujący dysk delikatnie stymuluje układ krwionośny i limfatyczny poprzez delikatny masaż, jednocześnie oczyszczając mechanicznie naskórek.

MIKRO AKTYWACJA M
Głowica do Mikro Aktywacji M to idealne rozwiązanie dla gabinetów zajmujących się zabiegami z zakresu kosmetologii estetycznej. Zaspokoi potrzeby w zakresie poprawiania kondycji skóry i głębokiej stymulacji u każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Dzięki 20-stu mikroigiełkom skutecznie zagęszczamy naskórek na wybranych powierzchniach zabiegowych: dekolt, szyja, twarz, dłonie oraz piersi, jednocześnie znacząco poprawiając jego przepuszczalność.

MIKRO AKTYWACJA S
Głowica do Mikroaktywacji S to pomoc w detalicznej pracy na małych fragmentach skóry, takich jak głębokie zmarszczki mimiczne, rozstępy czy blizny. Odpowiednia technika pracy pozwala na spłycenie bruzd oraz rozstępów bez konieczności znieczulania i zbędnego obciążania skóry.

Sterylne końcówki zabiegowe nie powodują wysięku krwi i limfy oraz niwelują uczucie bólu. Odpowiednio dobrana częstotliwość stymulacji pobudza układ krwionośny i limfatyczny do lepszej pracy, a klient bezpośrednio po zabiegu może powrócić do normalnej aktywności. Suplementacja odbywa się podczas zabiegu, jak i podczas właściwej pielęgnacji domowej. Preparaty podawane w trakcie zabiegów i pielęgnacji domowej to koktajle odpowiednio skonfigurowanych, biotechnologicznych substancji. Dzięki odpowiednio małym cząsteczkom, suplementacja odbywa się na wielu poziomach, aż do skóry właściwej. Właściwa diagnoza problemu skórnego z którym zgłasza się klient, plan zabiegów oraz kompleksowa pielęgnacja domowa jest gwarancją sukcesu w walce z niedoskonałościami skóry.

Cennik

Zabiegi na twarz Dermia Solution

Poliabrazja z maską zabieg luksusowy 220 PLN
Poliabrazja z maską zabieg luksusowy z maską i masażem 260 PLN
Poliabrazja z czyszczeniem i maską 270 PLN
Poliabrazja i Mikro Aktywacja M z maską 320 PLN
Mikro Aktywacja M zabieg push-up luksusowy z maską 270 PLN
Mikro Aktywacja M zabieg push-up luksusowy z maską i masażem 310 PLN
Zabieg Mikro Aktywacja M i S z maską 320 PLN
Kompleksowy zabieg Dermia Solution Poliabrazja i Mikro Aktywacja M i S 380 PLN
Zabieg czyszczenia trądziku 190 PLN

Endermologia LPG ALLIANCE

Zabieg endermologii na ciało 220 PLN
Rekomendujemy wykonanie zabiegów w serii
Zabieg endermologii na twarz Ergolift 150 PLN
Zabieg endermologii na twarz Ergolift z ampułką marki BABOR 200 PLN
Zabieg endermologii na twarz Ergolift z maską 200 PLN

Zabieg GENEO

Zabieg GENEO Illuminate, Revive, Balance, Hydrate, Detox 270-290 PLN

Depilacja laserowa

https://zabieginacialo.com